Znaczenie rozwoju osobistego w moim życiu.

Gdyby nie setki godzin, które poświęciłam na pracę nad swoją ‚głową’ – myślami, emocjami czy nawykami nie byłabym w stanie zaaklimatyzować się w Stanach. Przed wylotem musiałam poradzić sobie z ogromnym strachem, który wiązał się z barierą językową, zmianą środowiska i brakiem pewnego miejsca w składzie. Kiedy wyszłam z samolotu w Denver, a wszyscy naokoło mówili w innym języku wiedziałam, że postawiłam na swoje marzenia. Nie było odwrotu. Miałam do wyboru albo ciężko pracować i niczego w przyszłości nie żałować, albo przeżyć ‚przygodę’, wybawić się na studiach i zasmakować ‚Amerykańskiego Snu’. Mój American Dream był inny. Chciałam żeby o mnie pamiętali. Niedługo pod sufitem hali w college’u w którym grałam zostanie powieszony baner z moim imieniem i nazwiskiem. Zostanę tam nieśmiertelna poprzez moje sportowe osiągnięcia na skalę całego kraju.

Wiem jaką drogę musiałam przejść by do tego doszło. Wiem, ile musiałam poświęcić aby znaleźć się w miejscu, o którym kiedyś tylko śniłam.

A wszystko co robiłam przydaje się w życiu codziennym. Znajomi mi mówią, że bije ode mnie pozytywna energia. Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu śmiałam się tyle co teraz. Akceptuję wszystko co się dzieje wokół mnie i szukam rozwiązań do problemów zamiast się dołować.

Wierzę, że całkowite szczęście istnieje. Codziennie przekraczam swoje granice. Żyję życiem swoich marzeń każdego dnia. Ale i dużo poświęcam.

W wieku 8 lat zabroniono mi uprawiać sportu poprzez liczne wady postawy. W wieku 12 lat, kiedy na nowo dostałam pozwolenie, powiedziano mi, że przygodę ze sportem skończę w wieku 16 lat. Wiesz co? Nigdy im nie uwierzyłam. Mam 22 lat, jestem młodzieżową kadrowiczką Polski i mam się świetnie.

Od pięciu lat książki są moją totalną pasją. Otworzyły mi umysł i zmieniły perspektywy z jakich patrzę na życie. Moje życie jest całkowicie zmienione. Dlatego sama postanowiłam napisać książkę pod tytułem „Zostań Zapamiętany.”, której premiera ukaże się w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Twój statek może do Ciebie nie wrócić jeśli wcześniej nie wysłałeś go w drogę.

Nie przekreślaj swoich możliwości na podstawie aktualnej sytuacji w życiu.

Reklama
%d blogerów lubi to: