Znaczenie rozwoju osobistego w moim życiu.

Gdyby nie setki godzin, które poświęciłam na pracę nad swoją ‚głową’ – myślami, emocjami czy nawykami nie byłabym w stanie zaaklimatyzować się w Stanach. Przed wylotem musiałam poradzić sobie z ogromnym strachem, który wiązał się z barierą językową, zmianą środowiska i brakiem pewnego miejsca w składzie. Kiedy wyszłam z samolotu w Denver, a wszyscy naokoło mówili w innym języku wiedziałam, że postawiłam na swoje marzenia. Nie było odwrotu. Miałam do wyboru albo ciężko pracować i niczego w przyszłości nie żałować, albo przeżyć ‚przygodę’, wybawić się na studiach i zasmakować ‚Amerykańskiego Snu’. Mój American Dream był inny. Chciałam żeby o mnie pamiętali. Niedługo pod sufitem hali w college’u w którym grałam zostanie powieszony baner z moim imieniem i nazwiskiem. Zostanę tam nieśmiertelna poprzez moje sportowe osiągnięcia na skalę całego kraju.

Wiem jaką drogę musiałam przejść by do tego doszło. Wiem, ile musiałam poświęcić aby znaleźć się w miejscu, o którym kiedyś tylko śniłam.

A wszystko co robiłam przydaje się w życiu codziennym. Znajomi mi mówią, że bije ode mnie pozytywna energia. Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu śmiałam się tyle co teraz. Akceptuję wszystko co się dzieje wokół mnie i szukam rozwiązań do problemów zamiast się dołować.

Wierzę, że całkowite szczęście istnieje. Codziennie przekraczam swoje granice. Żyję życiem swoich marzeń każdego dnia. Ale i dużo poświęcam.

W wieku 8 lat zabroniono mi uprawiać sportu poprzez liczne wady postawy. W wieku 12 lat, kiedy na nowo dostałam pozwolenie, powiedziano mi, że przygodę ze sportem skończę w wieku 16 lat. Wiesz co? Nigdy im nie uwierzyłam. Mam 22 lat, jestem młodzieżową kadrowiczką Polski i mam się świetnie.

Od dwóch lat książki są moją totalną pasją. Otworzyły mi umysł i zmieniły perspektywy z jakich patrzę na życie. Moje życie jest całkowicie zmienione.

I Twoje też się może zmienić. Poniżej przedstawiam pierwszą taką opcję w całej Polsce. Parę razy w miesiącu maile z newslettera. Tylko 6 PLN miesięcznie. Co Ci to da?

  • Otworzysz głowę na nowe rozwiązania,
  • Zmienisz sposób w jaki patrzysz na życie,
  • Będziesz bardziej pozytywnym człowiekiem przez co będzie Ci łatwiej nawiązywać znajomości,
  • Będziesz pewny/a siebie,
  • Zrozumiesz mechanizmy jakimi kieruje się wszechświat,
  • Dostaniesz wiedzę którą ja musiałam zdobywać godzinami spędzonymi na nauce.

Uwierz mi, że warto. Nie zawiodę Cię. Pieniądze przeznaczę na dalszy rozwój bloga. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

Twój statek może do Ciebie nie wrócić jeśli wcześniej nie wysłałeś go w drogę.

Nie przekreślaj swoich możliwości na podstawie aktualnej sytuacji w życiu.

NEWSLETTER – 10 MINUT DLA LEPSZEGO ŻYCIA.

Zdarzyło Ci się kiedyś nie mieć motywacji do ważnych czynności? Nie masz czasu czytać książek? A może nie lubisz czytać książek?

Znalazłam rozwiązanie, które pomoże Ci w 10 minut tygodniowo zdobyć wiedzę, która ja muszę zdobywać godzinami.

Zapisz się już teraz, by kilka razy w miesiącu otrzymywać dokument tekstowy z najważniejszymi zagadnieniami z książek, które czytam, ćwiczeniami z zakresu rozwoju duchowego i sposobami na wykorzystanie teorii w codziennym życiu.

6 PLN miesięcznie = 1.5 PLN tygodniowo.

Tyle co butelka małej wody. Jedną butelką nie nawodnisz organizmu, ale za to pojedynczą książką możesz całkowicie zmienić podejście do życia.

Wykupując subskrybcję:

  • Dostajesz conajmniej mejla tygodniowo, z najważniejszymi fragmentami z książek oraz link do zakupu w najtańszej cenie.
  • Otrzymujesz powiadomienia o najnowszych postach, nadchodzących przedsięwzięciach.

%d blogerów lubi to: