Współpraca z @TheAmerykanka! Spotkały się dwie Karoliny… i się rozgadały ;)

Karolina Noszczyk. Siatkarka, która w Stanach robi prawdziwą karierę. Nie tylko sportową, ale i dziennikarską. Jej kanał na YouTube dobija do CZTERECH TYSIĘCY subskrybcji, a wyświetlenia rosną z dnia na dzień. Karola opowiada o swoim życiu w USA, o wielu różnicach między dwoma krajami, o różnych ciekawostkach, a niedawno zaczęła także serie podcastów z polskimi sportowcami w Stanach.

W momencie, kiedy dostałam zaproszenie wiedziałam, że wyjdzie z tego coś wyjątkowego. Nie tylko dlatego, że wiem, że niezłe z nas gaduły, ale również dlatego, że spojrzenie na USA mamy z zupełnie dwóch różnych perspektyw. Ona siatkarka, ja koszykarka. Na kanale Karoliny znajdziemy najróżniejsze filmy, a będzie ich już niedługo dwieście… Stypendia na studia magisterskie, dzień z życia studenta, mistrzostwa Stanów w siatkówce czy nawet odcinek o publicznych toaletach w USA… Ci, którzy widzieli, znają ten ból.

TheAmerykanka ma naprawdę fajne spojrzenie na Amerykę i na pewno umie to wszystko złożyć w fajną kupę.

Materiał będzie w dużej ilości o tym jak wygląda Junior College, mój dzień w dywizji pierwszej czy krótka historia tego jak dostałam się do USA. Wiecie jak dużą uwagę przykładam do promocji polskich sportowców dlatego współpraca z Karoliną, którą robi ogromną robotę ze swoją marką osobistą będzie na pewno owocna! Mega się cieszę i nie mogę się doczekać aż wrzuci materiał na swój kanał na YouTube!

WPADAJCIE W CZWARTEK!

Reklama

One thought on “Współpraca z @TheAmerykanka! Spotkały się dwie Karoliny… i się rozgadały ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: