ZMOTYWOWANI INACZEJ – Dołącz do mojej grupy na facebook’u.

Odkąd założyłam bloga zrozumiałam, że człowiek wzrasta dopiero wtedy gdy pomaga innym ludziom. Dlatego teraz w mojej głowie roi się od pomysłów z których to przede wszystkim inni będą mieli profity. Uszczęśliwia mnie każda wiadomość, którą dostaję z podziękowaniami i każda chęć rozmowy. Wiem, że to co robię ma sens i dlatego nie zamierzam przestawać. Jesteście częścią mojej codziennej motywacji do treningu i pracy nad sobą. Chcę Wam się odwdzięczyć. I właśnie stąd powstał pomysł grupy na Facebook’u.

Pomysł, który narodził się w sercu. Pomysł, który był kierowany chęcią stworzenia miejsca w internecie, które będzie pełne inspirujących historii i szczerych wyznań. Podjęłam odpowiednie kroki, znalazłam odpowiednich ludzi, którzy wkładają w ten projekt swoje serce. Nasze rozmowy są pełne pomysłów i sposobów by stworzyć coś nieszablonowego.

Moje wyobrażenie na temat grupy?

Only positive vibes. Każdy negatywny, prześmiewczy, nietolerancyjny komentarz jest od razu usuwany. Jesteśmy tam przede wszystkim dla siebie nawzajem. Spełniłeś swoje marzenie? Pochwal się! Spisałeś dzisiaj listę swoich celów? Super, udostępnij! Obejrzałeś świetny film z przekazem? Podziel się z nami! Miałeś dobry dzień? Napisz nam o nim! Masz zły dzień? Porozmawiajmy. Przeżyłeś przemianę? Zainspiruj innych i napisz o niej! Wszystko co przybliży nas do bycia lepszymi wersjami siebie samych. Wszystko co związane z rozwojem, motywacją i inspiracją na tej jednej grupie na Facebooku. Nieważne czy jesteś sportowcem, chodzisz do szkoły, grasz na ukulele czy nie masz pomysłu na życie. Chodzi o podjęcie decyzji. Gwarantuję, że 2 minuty, które poświęcisz na dołączenie do grupy okażą się perfekcyjnie zainwestowanym czasem.

6 osób tworzy nas zespół:

View this post on Instagram

fearlessly authentic. . . . . . #me#summervibes

A post shared by Julia Kućko (@juliakucko_fizjotobe) on

I to właśnie ta nasza szóstka będzie dbała o to, by grupa ZMOTYWOWANI INACZEJ szła w dobrym kierunku.

Jestem podekscytowana. Wierzę w ten projekt całym swoim sercem. Widzę oczami wyobraźni, że zrobimy coś niecodziennego. Wyjdziemy poza wszelkie schematy, a wszyscy członkowie będą zaangażowani. Taki jest plan. A jak będzie? To się okaże. Jedno jest pewne. Możesz dołączyć i się przekonać czy będzie tak super jak o tym opowiadam. Wybór pozostawiam Tobie!

Link do grupy tutaj: https://www.facebook.com/groups/357259835275020

Bo to Wy będziecie tworzyć tą społeczność.

I bez Was ta grupa nie będzie istnieć.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: