ZACZYNAMY!

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że czytasz ten wpis. Gdyby nie tacy ludzie jak Ty, ta strona nie narodziłaby się ponownie. Mało kto pamięta, że z inicjatywą bloga wyszłam już w moim pierwszym roku w USA, i mimo że zainteresowanie okazało się większe niż się spodziewałam, szybko znalazłam sobie inne zajęcia. Co jak co, mam teraz doświadczenie dzięki któremu wiem jakiego typu wpisy się tu przyjmą i o czym chętnie poczytacie. Dlatego przy okazji zapraszam Was na profil Instagramowy mojego bloga!

Myślą, która mnie napędza jest chociażby jedna osoba, która miałaby się zainspirować i zrobić coś czego się wcześniej kosmicznie bała. Życie każdego dnia uczy mnie, że robiąc rzeczy, których się najbardziej boimy nabieramy większej odwagi, pewności siebie i szacunku do swojej pracy.

Na blogu chcę poruszyć tematy związane przede wszystkim z tym czego doświadczam, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w mojej głowie. Chcę pokazać życie w USA nie tylko z perspektywy sportowca, ale i z perspektywy młodej Polki. Chcę Ci udostępnić wszystkie możliwe narzędzia do spełniania swoich marzeń. Chcę wspomnieć o błędach, które popełniałam, o procesie, przez który przechodzę i o blokadach z którymi się zderzam, a następnie pokonuję.

Marzy mi się by młodzi Polscy sportowcy zostali wybitni. Wiem jak sytuacja wygląda od środka i jak często zdarza się, że młode talenty przepadają poprzez stosunek trenera do swojej pracy albo rodziców, którzy nie mają żadnego powiązania ze sportem.

Odkąd wierzę, że przy odpowiedniej sile woli i pragnieniu marzenia się spełniają, uwierzyłam również, że jestem w stanie przekazać innym całą wiedzę w którą zainwestowałam niezliczone godziny wolnego czasu.

W ramach dodatkowego bonusu, w zakładce rozwój osobisty jesteś w stanie wykupić cotygodniową paczkę na mejla z treściami, które na pewno zmienią sposób w jaki będziesz patrzeć na świat.

Dołożę wszelkich starań by posty były dodawane systematycznie, a treści były różnorodne. Zapraszam do kontaktu i szczerej opinii co Twoim zdaniem nadaje się do poprawki albo co Ci się podoba. Jeśli uważasz, że masz jakiś ciekawy temat, który należałoby tu poruszyć jestem otwarta na propozycje.

ZACZYNAMY!

%d blogerów lubi to: